Фотокнига SlimBook

Основні характеристики

Основа

Основа між розворотами — головна «родзинка» Слімбука. Завдяки їй він легкий, майже як поліграфічний PrintBook, і водночас має якість зображення класичного PhotoBook.

У SlimBook не використовуються пластикові та картонні прошарки між розворотами сторінок, завдяки чому блок стає тоншим. У той самий час спеціальний склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів.

За рахунок зменшення товщини сторінок, технологія SlimBook дозволяє створювати макети книг об’ємом до 40-ка розворотів, що у перерахунку на аналогічний PrintBook складає 80 сторінок на справжньому фотопапері з розкриттям блоку на 180°!

Папір

Розвороти Ваших Слімбуків ми друкуємо на фотопапері Fujicolor Crystal Archive Lustre, використовуючи при цьому міні лабораторії Noritsu 34 PRO

Даний тип паперу використовується за замовчуванням для друку фотокниг SlimBook та PhotoBook. Фотографам старої школи добре відома так звана «тисненка». Фотопапір Lustre (зустрічається як «ластер» чи «люстра»), максимально на нього схожий. Папір володіє специфічним рельєфом та характерною кольоропередачею.

Ми не використовуємо традиційний матовий папір (Matte), тим не менш, при оформленні замовлення, коли у меню вибору паперу ви побачите опцію «матовий» — знайте, що це «люстра». Чому так? Просто нам дуже важко пояснити по телефону його відмінність від матового паперу, однак, якщо спитати «він більше глянцевий чи матовий», то ми відповідаємо, що папір швидше «матовий» 😉

Обкладинки

1. Фотообкладинки

Базова обкладинка усіх наших фотокниг. Як і у PrintBook вона тверда, надрукована цифровим способом та покрита глянцевою ламінацією.

2. Обкладинка з шкірозамінника

Більше життя, більше кольору! Обирайте ту обкладинку, яка підходить під тональність та настрій Вашої фотокниги. Високоякісний італійський шкірозамінник залишить приємні тактильні відчуття, а Ваша совість залишиться спокійною, бо жодне звірятко не було вбите.

3. Обкладинки з шкірзамінника з фотовставкою

Чудове рішення для того, щоб прикрасити Вашу книгу. Замовляйте шкірзамобкладинку з фотовставкою із акрилового скла, і Ваша фотокнига стане унікальною та неповторною.

4. Обкладинка з тканини

Обкладинка зі спеціальної тканини від відомого голландського виробника палітурних матеріалів. Фотокнига в такій обкладинці виглядає більш «книжно» і злегка нагадує традиційну палітурку, як в старих книгах. Обирайте, яка саме вам до душі: фактурна серія «Льон», чи яскраві та блискучі кольори обкладинок «Люкс».

5. НОВИНКА! Обкладинка з шильдом

Вічна класика – шкірзам і тканинна обкладинка з шильдом. Три варіанти кольору шильда, два варіанти положення. Можна скористатись готовими тематичними написами, написати свій текст чи завантажити повністю свій макет..

Таблиця доступних опцій для фотокниг SlimBook

Опція Формат
30×30 20×30 18×24 23×23 29×19 19×19
Кількість розворотів 8 – 40 3 – 40 3 – 40 3 – 40 3 – 40 3 – 40
Фотопапір Матовий (Luster)
Фотопапір Шовк
Пластиковий прошарок розворотів
Тверда ламінована фотообкладинка (цифровий лазерний друк)
Обкладинка з шкірозамінника (від … розворотів) 8 3 3 3 3 3
Обкладинка з шкірозамінника з фото (від …розворотів) 8 3 3 3 3 3
Обкладинка з тканини (від … розворотів) 8 3 3 3 3 3
Обкладинка з тканини з фото (від … розворотів) 8 3 3 3 3 3
Персоналізація обкладинки
Необмежена персоналізація
Задрукований форзац
Форзац з дизкартону (беж)